Напишіть нам
Налаштування IP телефонії

Сьогодні неможливо уявити роботу великого офісу або компанії без телефонних переговорів з клієнтами та замовниками, постачальниками і посередниками. Для нормального функціонування офісу необхідний якісний телефонний зв'язок, від якого безпосередньо залежить продуктивність компанії, а так само оперативність в роботі з потенційними клієнтами та діловими партнерами. Клієнт, який не зможе додзвонитися до вас в потрібний йому момент, просто звернеться в іншу компанію і стане користуватися її послугами. Вірно організована телефонія не тільки підніме вашу продуктивність на новий рівень, вона зробить компанію більш презентабельною в очах потенційних партнерів і клієнтів.

Існуючі телефонні мережі і міські АТС не завжди можуть забезпечити необхідний вам рівень послуг і якості зв'язку. Через постійні перевантаження і застарілої апаратури зв'язок має погану якість і з'єднання, що негативно позначається на якості переговорів з клієнтами.

Налаштування телефонії та використання міні-АТС дозволить вам отримати наступні переваги:

приймати і утримувати всі вхідні дзвінки;
автоматично обробляти і перерозподіляти дзвінки між співробітниками;
забезпечити кожного співробітника особистим телефонним номером;
забезпечити якісний зв'язок між дочірніми офісами;
організувати бесіду з клієнтом в тональному наборі;
уникнути небажаних дзвінків;
організувати конференц-зв'язок з партнерами і підлеглими.

Налаштування власної телефонії необхідне, якщо ви плануєте розширювати наявну комп'ютерну мережу. Телефонні мережі пов'язані з роботою комп'ютерів, тому потрібен комплексний підхід і єдина політика при організації даних систем. Крім цього, власна міні-АТС дозволить вашій компанії заощадити на оплаті послуг зовнішніх телефонних ліній.
Налаштування телефонії повинне проводитися професіоналами. Тільки вони зможуть виконати всі роботи в строк і відповідно до проекту.

Компанія СУПЕРАДМІН пропонує професійні послуги з встановлення та налаштування міні-АТС, оптимізації роботи існуючої міні-АТС і організації IP телефонії в вашому офісі. Ми пропонуємо якісні послуги, які допоможуть вам раз і назавжди забути про проблеми зі зв'язком.
Отримати детальну консультацію з питань встановлення та налаштування міні-АТС ви завжди можете, зателефонувавши нам (044) 500-66-67. Будемо раді бачити вас в колі наших постійних клієнтів.