Напишіть нам
Монтаж та налаштування локальних мереж

Локальні мережі

СУПЕРАДМІН виконує роботи по монтажу та налагодженню локально-обчислювальної мережі, як дротової, так і бездротової структури.
Провідна мережа - це надійна мережа, комп'ютери якої з'єднуються за допомогою кабелю. Кожен сучасний комп'ютер має мережеву карту для підключення до мережі, яка дозволяє йому працювати з іншими комп'ютерами або інтернетом. Швидкість такого з'єднання може досягати 10Gb в секунду, а відстань між коммутуючим пристроєм і комп'ютерами може сягати 100 метрів.
Безперечними перевагами провідної мережі є її надійність і швидкість передачі даних.

Главное достоинство беспроводной сети відсутність будь-яких кабелів. Бездротова мережа (Wi-Fi) працює за допомогою точки доступу і мережевий картки Wi-Fi. Як правило, така мережа використовується тільки для підключення до мережі Інтернет, оскільки є менш надійною, і залежить від багатьох зовнішніх чинників. Така мережа не може забезпечити постійну роботу в мережі без збоїв, хоча сьогодні, з появою нових стандартів, швидкість і надійність підвищуються. Швидкість передачі інформації в такій мережі може досягати відповідно до стандарту 802.11ас 7 Gb в секунду, однак, на практиці, швидкість залежить від відстані, електромагнітної обстановки та інших факторів. Один з головних чинників - безпеку, в WiFi мережі, можливо реалізувати тільки при правильному налаштуванні.

Залежно від Ваших вимог і можливостей наші співробітники підберуть для Вас оптимальний варіант монтажу локально-обчислювальної мережі, або СКС (структурованої кабельної мережі).

Навіщо потрібна мережа?

Якщо у вашій компанії більше одного комп'ютера, можливо, зручніше буде з'єднати їх мережею. Локальна обчислювальна мережа (ЛОМ, LAN) з'єднує комп'ютери вашої компанії, дозволяючи спільно використовувати інформацію або обмінюватися нею. Якщо окремий комп'ютер приносить багато користі, то кілька комп'ютерів, пов'язаних мережею, можуть принести ще більше.

Ось кілька прикладів того, як комп'ютерна мережа може допомогти вашому бізнесу:

Спільне використання файлів.
Вам коли-небудь потрібно було отримати доступ до файлу з іншого комп'ютера? Мережа полегшує доступ кожного співробітника до одного і того ж файлу і запобігає створення інших його версій. І вам більше не потрібно хвилюватися, якщо ви десь залишили свою дискету.

Коллективное подключение к принтеру.
Якщо ви користуєтеся комп'ютером, можливо, у вас також є принтер. За допомогою мережі декілька комп'ютерів можуть бути підключені до одного й того ж принтера. Можливо, вам знадобиться більш дорогий принтер, щоб впоратися з додатковим навантаженням, але все ж мережевий принтер обійдеться дешевше, ніж кілька принтерів для кожного комп'ютера.

Спільний доступ до Інтернету.
Якщо у вас кілька комп'ютерів, мережа полегшує спільне використання Інтернет. Досить одного модему для декількох комп'ютерів, щоб використовувати з'єднання з Інтернет. Вам не доведеться більше відправляти пошту з іншого комп'ютера, а правильна настройка безпеки захистить вас від непотрібних вірусів і інших ризиків, пов'язаних з використанням Інтернету.

Збереження даних.
Загальновідомо що необхідно регулярно проводити резервне копіювання даних (backup) в комп'ютері. За допомогою мережі легше здійснювати резервне копіювання всіх даних компанії з використанням одного пристрою. Як тільки ви звикнете до зручностей роботи в мережі, ви будете дивитися на свій комп'ютер по-іншому.