Оренда хмарного серверу (віртуальний хостинг)


Ми надаємо віртуальний сервер (в хмарі),

який використовує ресурси фізичних серверів, розташованих в дата-центрах Європи.
Переваги роботи в хмарі

Зручність роботи

Ви і ваші співробітники можете працювати в будь-який час з будь-якого пристрою, і з будь-якої точки світу. Можете навіть не купувати офісні комп'ютери, ми встановимо вам недорогі і прості пристрої.

Безпека

У вашому офісі немає ніяких даних - вся інформація знаходиться в хмарі, доступ до якого є тільки у вас.

Економія

Вам не потрібно утримувати, модернізувати і обслуговувати серверне обладнання, ми все робимо за вас. Ви платите тільки за сервіс.

 
Надійність

Вам не потрібно турбуватися про збереження вашої інформації. Ми надаємо надійне серверне обладнання та здійснюємо регулярне резервне копіювання.

Гнучкість масштабування

Збільшити або зменшити обсяг використовуваного простору ви можете по дзвінку. Ви платите тільки за те що вам необхідно в поточний момент.

цілодобова підтримка

Є питання? Заплуталися або ще не розібралися? Наша цілодобова підтримка завжди допоможе вам.

  

Вартість, ГРН на місяць

Виберіть кількість користувачів:

5
 

 

800Як почати роботу в хмарі

Аудит

Наш фахівець проведе аудит в зручне для вас час, визначить терміни і послідовність перенесення даних

Підготовка сервера

Ми налаштуємо всі необхідні функції, які необхідні Вам для спокійної, безпечної работи.Предоставім доступ для тестових цілей.

Перенесення даних

Копіювання даних виконаємо вночі, або у вихідний - що б не переривати робочий процес. Після перевірки, актуалізації даних, видаляємо дані на старих сховищах.

 

Послуги з надання віртуального хостингу в Україні

Для якісної роботи сайту вашої компанії або інтернет-магазину необхідно налаштувати хостинг. Це простір, де на віртуальному диску зберігатимуться усі необхідні дані, з яких власне і складається інтернет-ресурс. Окрім того, хмарний сервер вміщує у себе бази даних, поштові скриньки тощо.

Будь-які збої в роботі віртуального хостингу або погане його налаштування впливають у тому числі на роботу сайту, помітно погіршуючи її. Це проявляється у підвисанні сторінки, занадто довгому очікуванні відповіді від сайту, частковому завантаженню інтернет-ресурсу (коли половину сторінки зовсім не видно відвідувачам) тощо.

Звернувшись до наших спеціалістів, ви зможете орендувати віртуальний хостинг на максимально вигідних умовах. А головне – ми пропонуємо лише надійні та перевірені сервери, фізичні офіси яких розташовуються у різних куточках Європи.

Переваги роботи в віртуальному сервері

Чому варто орендувати сервер хмарного типу? Маючи віртуальний офіс, ви можете розраховувати на цілий ряд переваг:

  1. Можливість працювати з сайтом будь-де і будь-коли. Ви та усі ваші співробітники будуть мати повноцінний доступ до хмарного сервера і можливість роботи з ним з будь-якого куточку світу.
  2. Високі показники безпеки. Зберігаючи та вкладаючи всю інформацію на віртуальний виділений сервер, ви можете бути впевненими у тому, що вона буде абсолютно захищеною від зламу та потрапляння до сторонніх осіб. Доступ до хмари буде лише у вас та у тих працівників, яким ви довіряєте.
  3. Надійність збереження інформації. Переживаєте про те, що усі дані, що розміщуються на сервері, зникнуть через системні збої? Ми повністю усуваємо такі ризики, оскільки здійснюємо регулярне резервне копіювання даних.
  4. Можливість варіювати об'єм хостингу. Ви зможете збільшувати або зменшувати простір, де зберігаєте усі дані, лише зателефонувавши нашим спеціалістам.

Орендуючи у нас хмарний хостинг (Україна), ви також можете розраховувати на підтримку майстрів в режимі 24/7. Та можете звертатися до фахівців з будь-якими питаннями чи проблемами. Ми працюємо цілодобово і допоможемо розібратися у використанні хмарного сервера.

Як налаштувати хмарне сховище

Оренда виділеного сервера на нашому сайті оформлюється максимально просто. Спочатку необхідно вивчити усі умови співпраці, а також ціни на поточні роботи. Перш ніж розпочати роботу у хмарі, ми здійснюємо усі необхідні налаштування. Тобто вам не потрібно витрачати додаткові кошти на обслуговування чи модернізацію ресурсів. Майстри сервісу здійснюють перенесення даних, чищення системи тощо.

На початковому етапі фахівці визначають об'єм даних, які потрібно буде переносити у хмарне сховище. Саме від цього буде залежати об'єм хмари. Ви завчасно домовляєтесь про зустріч із спеціалістами сервісного центру для проведення аудиту.

В подальшому ми здійснюємо усі необхідні підготовки хмарного сервера, налаштовуючи базові та додаткові функції, що забезпечували б безперебійну роботу сайту, гарантували його безпеку. Перш ніж повністю запускати систему, проводиться ретельне тестування. Це потрібно, щоб переконатись у тому, що все оптимізовано, а сервер було налаштовано, згідно з усіх ваших вимог.

На останньому етапі здійснюється комплексне перенесення усіх необхідних даних. Задля вашої зручності ми можемо здійснювати всі ці роботи у період найменшої активності відвідувачів інтернет-ресурсу. Наприклад, вночі, на свята або у вихідний.

Усі дані, що були збережені на старих ресурсах, повністю видаляються, аби уникнути витоку інформації та потрапляння її третім особам.

Чому варто обрати саме Суперадмін

Якщо для роботи вас цікавить віддалений доступ до сервера, звертайтеся до фахівців сервісного центру Суперадмін. Маючи багаторічний досвід роботи, ми пропонуємо якісні послуги за максимально вигідною ціною.

Співпрацюючи з Суперадмін, ви зможете розраховувати на:

  1. Комплексну консультацію кожного клієнта та супровід на усіх етапах співпраці.
  2. Здійснення послуг з налаштування та обслуговування віртуальних серверів.
  3. Вигідну вартість послуг та більш лояльні умови для постійних клієнтів.
  4. Високу надійність. Ви можете бути впевненими у тому, що виділений сервер абсолютно безпечний для того, щоб зберігати на ньому усю необхідну для роботи інформацію.

Оренда віртуального сервера стає доступною відразу після оплати. Ціна послуги буде залежати головним чином від кількості людей, які матимуть доступ до хмарного сховища. Ви можете завчасно розрахувати вартість, використовуючи наш онлайн калькулятор, аби зорієнтуватися у витратах на віртуальний офіс.