Напишіть нам
У вас є сайт, але мало дзвінків від потенційних клієнтів? Ми допоможемо вам!

Наша компанія пропонує послуги з просування (розкручування) сайтів в пошукових системах Google і Yandex.

Що ви отримаєте від просування сайту?


продвижения сайту - Збільшення відвідувачів Збільшення кількості цільовіх відвідувачів на сайт.
З пошукових систем йтімуть найбільш «гарячі» клієнти, тобто ті, які максимально зацікавлені в придбанні Вашої послуги (товару).

просування сайту - Збільшення конверсії Збільшення конверсії сайту.  
Ми Проведемо внутрішню оптімізацію и базовий юзабіліті-аудит (ВАРТІСТЬ від 150 $, при замовленні SEO - безкоштовно), что дозволити збільшити Кількість відвідувачів, Які & nbsp; Прийшли на сайт и Зроби замовлення.

зменшення вартості залучення клієнта Зменшення вартості залучення потенційного клієнта.
При роботі над вашим проектом ми розробляємо індивідуальну стратегію розкрутки, яка дозволяє знизити вартість залучення клієнта з пошукової видачі. Крім цього, SEO-просування є найбільш ефективним маркетинговим інструментом, що дозволяє приводити зацікавленого клієнта за більш низьку ціну (в порівнянні з іншими видами реклами - контекстна, банерна, зовнішня.

збільшення продажів бізнесу Збільшення продажів і рентабельності вашого бізнесу.
Зростання кількості цільової аудиторії в сукупності з ростом конверсії вашого сайту дадуть вам збільшення продажів (замовлень послуг) в кілька разів, а зменшення вартості залучення клієнта, збільшить рентабельність всього інтернет-бізнесу в цілому!

Що входить в розкрутку сайту?


складання семантичного ядра Складання семантичного ядра.
Фахівці нашої компанії підберуть ключові фрази з урахуванням аналізу поточних конкурентів вашого ринку, даних з сервісів статистики, аналізу коефіцієнта ефективності кожного ключового слова. Просування по такому семантичному ядру дозволить вести на сайт максимально цільовий трафік, який буде добре конвертуватися в клієнтів.

оптимізація сторінок Оптимізація сторінок сайту і внутрішня перелінковка.
Згідно зі складеним семантичному ядру будуть обрані і підготовлені сторінки для просування (оптимізація мета-тегів, тексту, зображень та ін.). Також ми спроектуємо і впровадимо грамотну внутрішню перелінковку, що дозволить зробити ваш сайт більш зручним в користуванні і скоротити витрати на розкрутку.

усунення техошібок Усунення технічних помилок.
Ми зробимо детальний аналіз вашого сайту і на його підставі будуть усунені всі помилки щодо технічного боку проекту.

аудит з юзабіліті Юзабіліті-аудит.
Даний сегмент роботи по внутрішній оптимізації полягає в проведенні базового аудиту з юзабіліті (зручності користування) вашого сайту і внесення змін згідно з отриманими результатами аудиту. Це дозволить відвідувачам вашого сайту швидше і зручніше знаходити потрібну інформацію, а також бути більш лояльними до здійснення замовлення.

побудова посилального профілю Створення стратегії побудови зовнішнього посилального профілю та її впровадження.
Використовуючи різні SEO-інструменти і технології, наші фахівці створять необхідну зовнішню кількість посилань, з огляду на останні зміни алгоритмів пошукових систем і специфіку вашого ринку.

   Ми орієнтуємося на довгостроковість співпраці і прозорість нашої роботи для клієнтів!
   Ми дорожимо своєю репутацією!

Замовте безкоштовний прорахунок вартості просування вашого сайту прямо зараз!

   Замовте просування Вашого сайту до кінця місяця і отримаєте в подарунок 600грн на контекстну рекламу в Google Adwords!