Вартість

Калькулятор

Розрахунок вартості абонентського обслуговуваня комп'ютерів та серверів


Розрахувати

Напишіть намАбонентське обслуговування комп'ютерів

Уклавши з нами Договір на обслуговування комп'ютерів Ви отримуєте команду фахівців, постійно готових розвивати і підтримувати IT-структуру Вашого бізнесу. Просто і безпечно.

Що входить в послугу:

  необмежену кількість термінових під'їздів;

  планові під'їзди (навіть якщо у вас нічого не сталося);

  віддалене адміністрування;

  система резервування даних;

  обслуговування / настройка серверів;

  обслуговування / настройка телефонії;

  консультації користувачів;

  система заявок;

  організація мережевої безпеки;

  заправка картриджів;

  підтримка сайту;

  система моніторингу;

  комп'ютер на заміну.

На сьогоднішній день ефективна робота будь-якого бізнес-процесу тісно пов'язана з комп'ютерною технікою та її безперебійна робота - це запорука успіху.

Чому ми:

 • Комплексний підхід - від нас Ви не почуєте "Це не наша проблема".
 • Крім вирішення повсякденних завдань, ми піклуємося про правильній побудові Вашої IT-інфраструктури, її розвитку.
 • Відповідність всім сучасним вимогам безпеки - важлива частина нашої роботи
 • Миттєве реагування за допомогою віддаленого доступу.
 • Кожному клієнту надається особистий кабінет на сайті, де є можливість стежити за виконанням і станом заявок.
 • Наша компанія має 9-річний досвід роботи з абонентського обслуговування комп'ютерів і інших робіт в сфері ІТ інфраструктури.
 • У компанії працює висококваліфікований персонал з досвідом роботи і вищою освітою.
 • Наш офіс знаходиться в центрі Києва, що б максимально швидко дістатися до Вас в разі надзвичайної ситуації.
 • Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо індивідуальний підхід, а також гнучкий графік роботи.
 • Користуючись нашими послугами Ви економите гроші, отримуючи при цьому професійне комп'ютерне обслуговування.
 • Велика кількість задоволених клієнтів є нашою гордістю і наша компанія активно працює над зростанням числа саме таких клієнтів.
Обслуговування комп'ютерів в компанії «Суперадмін» - Ваш правильний вибір!
Крім цього, ми пропонуємо послугу « швидка комп'ютерна допомога », що представляє собою разовий виїзд до клієнта.

©

 

Технічне обслуговування комп'ютерів

Технічне обслуговування ПК необхідно здійснювати усім компаніям, які використовують комп'ютери чи ноутбуки для своєї роботи. Така послуга актуальна як з профілактичною метою, так і у разі виникнення екстреної ситуації: підвисання техніки, виходу її з ладу тощо.

Своєчасне звернення до спеціалістів та проведення дійсно якісних ремонтних робіт дозволяє розраховувати на безперебійну роботу персональних комп'ютерів, забезпечуючи таким чином необхідні робочі умови для усіх працівників.

Сервісний центр Суперадмін уже протягом багатьох років здійснює абонентське обслуговування комп'ютерів з виїздом за будь-якою адресою. Ми співпрацюємо як з невеликими фірмами, так із крупними IT-компаніями та офісами, надаючи якісні комп'ютерні послуги вигідно та швидко.

Коли проводиться технічне обслуговування комп'ютерів

Звертатися в комп'ютерний сервіс задля обслуговування ПК можна у різних ситуаціях:

 1. Для проведення профілактичного обслуговування. Воно полягає у здійсненні регулярних запланованих попередньо перевірок комп'ютерної техніки для своєчасного усунення будь-яких проблем.
 2. В плановому порядку. В такому разі частота обслуговування ПК прописується у договорі з компанією і здійснюється за графіком.
 3. Позапланове обслуговування. Стає необхідним у разі виникнення екстрених ситуацій, коли деякі елементи ПК підвисають або повністю виходять з ладу. Це можуть бути проблеми з жорстким диском, материнською платою тощо. Позапланове обслуговування відбувається у екстреному порядку. Наші майстри виїжджають максимально швидко для своєчасного усунення проблеми.

Як здійснюється абонентське обслуговування комп'ютерів

Комп'ютерна допомога – це цілий перелік робіт, який полягає у своєчасному обслуговуванні або ж відновленні втрачених функцій техніки. Усі види послуг, які актуальні для планового чи профілактичного обслуговування, зазвичай прописуються у договорі, виходячи з типу техніки, яку використовує компанія, та навантаження на ПК.

Зазвичай обслуговування комп'ютерів складається з:

 1. Комплексної діагностики пристроїв та операційної системи. Вона дозволяє виявити слабкі місця і вчасно пофіксити їх.
 2. Заміни елементів, що вийшли з ладу. Усі несправні деталі потрібно зняти, замінивши на абсолютно нові. Такі, що повністю відповідають конкретній моделі комп'ютерної техніки. На цьому ж етапі проводиться чищення комп'ютерів, заміна термопасти.
 3. Налаштування програмного забезпечення. Встановлення оновлень та здійснення їхніх налаштувань дозволяє розраховувати на більш оптимізовану роботу комп'ютерної техніки та підвищує її продуктивність.
 4. Оптимізації усіх налаштувань ПК. З комп'ютеру видаляються зайві елементи. Спеціалісти також перевіряють та тестують усі компоненти техніки, здійснюють очищення системи для зменшення навантажень на неї.

Наші майстри також пропонують ряд додаткових послуг: віддалене адміністрування, регулярні консультації за потребою, обслуговування чи налаштування серверів і телефонії, а також надання комп'ютера на заміну зламаному на період ремонту тощо.

Чому варто обрати саме Суперадмін

Сервісний центр Суперадмін зібрав кваліфікованих досвідчених фахівців, які здійснюють профілактичне та екстрене обслуговування комп'ютерної техніки на вигідних умовах. Ми використовуємо сучасні технології та сертифіковані деталі ПК, проводимо комплексну діагностику, швидку заміну елементів та систем, які вийшли з ладу.

Зв'язавшись із нами просто зараз, ви можете отримати всю необхідну інформацію: ціна послуг, швидкість виконання замовлення, рекомендації щодо використання та обслуговування ПК.

Співпрацюючи з Суперадмін, ви можете розраховувати на ряд переваг:

 1. Робота над завданнями будь-якої складності та відповідальний комплексний підхід до кожного клієнта.
 2. Організація правильної побудови IT-структури вашої компанії задля її подальшого розвитку та вдосконалення.
 3. Обслуговування та ремонт комп'ютерної техніки здійснюються з використанням  обладнання та технологій, що відповідають усім сучасним нормам та стандартам якості і безпеки.
 4. Доступ до особистого кабінету, з якого ви можете відстежувати усі етапи та поточний стан заявки.
 5. Великий досвід роботи. Наші фахівці здійснюють технічне обслуговування комп'ютерної техніки протягом більше ніж 9 років.
 6. Вигідна вартість робіт та лояльні умови для наших постійних клієнтів.

Наш сервісний центр працює у місті Київ та береться за замовлення будь-якої складності, підтримуючи та допомагаючи розвивати IT-структуру вашої компанії. Ми знаходимося у самому центрі міста, аби наші майстри могли швидко та легко дістатися до будь-якої адреси.