Напишіть нам
Zimbra Colloboration Server


Zimbra Collaboration Suite - програмний продукт для автоматизації спільної діяльності робочих груп, створений компанією Zimbra, що знаходиться в Сан Матео, штат Каліфорнія, США. Серед продуктів для роботи з електронною поштою Zimbra може конкурувати з Microsoft Outlook, а за своїми можливостями порівнюється з Google Docs і Google Apps.

ZCS пропонується у п'яти версіях: Open Source Edition, Consumer Edition, Business Email Edition, Standard Edition, Professional Edition. Версії Consumer Edition та Business Email Edition доступні лише для хостинг-провайдерів. До складу ZCS входять клієнтське та серверне програмне забезпечення.

Zimbra Web Client – ​​веб-клієнт для спільної роботи, що підтримує email та group calendars. Інтерфейс користувача Zimbra Web Client побудований з використанням технології AJAX, що забезпечує спливаючі підказки, об'єкти, що переміщуються, і контекстні меню. Також включені просунуті можливості пошуку та часові залежності. Сюди входять онлайн-документація, модулі Zimlet та повноцінний інтерфейс для адміністраторів, написані за допомогою Zimbra Ajax Toolkit.

Zimbra Desktop – клієнт для спільної роботи. Може використовуватися як поштовий клієнт для будь-якого поштового сервісу, який підтримує протоколи POP та IMAP. Підтримує синхронізацію пошти, контактів та календарів із сервісами від Zimbra, Yahoo! Mail та GMail. Клієнт доступний на платформах Linux, Windows та Mac OS X.

Zimbra Server – використовує кілька СПО-проектів. Він розкриває SOAP-інтерфейс програмування додатків у всій його функціональності та також є IMAP- та POP3-сервером. Сервер доступний на платформах Linux (Red Hat Enterprise, Fedora, Ubuntu, Debian, Mandriva, SUSE Linux) та Mac OS X.

ZCS сумісний як з пропрієтарними клієнтами, такими як Microsoft Outlook та Apple Mail, за допомогою пропрієтарних модулів, так і з відкритим Novell Evolution, тому листи, контакти та об'єкти календаря можуть бути перенесені з них в ZCS-сервер. Zimbra також забезпечує просту двосторонню синхронізацію із багатьма мобільними пристроями (Nokia Eseries, BlackBerry, Windows Mobile, iPhone з прошивкою 2.0).

Деякі можливості Zimbra

 • Глобальна книга адрес — видно всі співробітники підприємства, які мають поштову скриньку в домені.
 • Календар та Щоденник — можна планувати завдання та робити нагадування про них.
 • Документи — можна зберігати, переглядати та редагувати прямо у браузері.
 • Можна робити всі ресурси (адресну книгу, або її частину, деякі каталоги з листами, документи, календарі та завдання) доступними для інших користувачів, наприклад, для всіх всередині відділу.
 • Можна підключати зовнішні поштові скриньки. Увага: всі листи із зовнішніх ящиків копіюватимуться на сервер Zimbra!
 • Весь інтерфейс та довідка російською мовою.

  Ліцензійну угоду

  Вихідний код системи спільної роботи Zimbra (ZCS) доступний згідно з загальнодоступною ліцензією Yahoo! (YPL), що походить від загальнодоступної ліцензії Mozilla (MPL). Ця ліцензія вимагає, щоб зміни, внесені до існуючих файлів, поширювалися у вигляді вихідного коду під такою самою ліцензією. Ліцензія також має пункт, згідно з яким торгові марки, логотипи тощо мають бути захищені, роблячи її СПО-ліцензією «з запропонованим стилем».
  Безумовно, вона подібна до Open Source Initiative (OSI) Common Public Attribution License (CPAL). Ліцензії «з запропонованим стилем» – нова тенденція останніми роками; і вони були прийняті OSI, але не без суперечок. Деякі вважають, що вони можуть порушувати параграфи визначення СПО та оскверняти термін СПО, тоді як інші вірять, що вони полегшують загальне зростання руху СПО, дозволяючи виробникам «комерційного СПО» (SugarCRM, Socialtext, Zimbra) змагатися з пропрієтарними.

  Як скористатися

  Спеціалісти нашої компанії забезпечать правильний перехід на Zimbra, налаштують спільну роботу поштових клієнтів та навчать співробітників простої та безпечної роботи з поштою та документами. Для того, щоб скористатися цією послугою, вам потрібно зв'язатися з нами за телефоном 044 500 666 7. Телефонуйте!